Inteligentny zegarek xiaomi huami AMAZFIT Bip UE

 Xiaomi jest w stanie stworzyć niesamowicie fajne gadżety z oszałamiająco przystępną ceną. A teraz marka wraz z Huami dotarła do segmentu inteligentnych zegarków. Podobnie jak wszystkie urządzenia Chińskiej Marki Xiaomi Huami Amazfit bip są w stanie mile zaskoczyć. Górna pokrywa urządzenia wykonana jest z metalu, dolna pokrywa wykonana jest z porcelany. Projekt zegarka jest niezwykle minimalistyczny i zwięzły.

Model wyposażony jest w wyświetlacz reflex z wbudowanym podświetleniem, którego działanie przypomina ekrany E-Ink. Czytaj książki na inteligentnym zegarku, najprawdopodobniej nie zadziała, zwłaszcza jeśli chodzi o prace na dużą skalę poziomu „wojny i pokoju”, ale w przeciwnym razie ten ekran ma znaczące zalety. Po pierwsze-niższe zużycie baterii, zegarek Teraz nie trzeba ładować codziennie, lub co tydzień, wystarczy naładować urządzenie raz w miesiącu i zapomnieć o konieczności ładowania przez długi czas. Drugim niekwestionowanym plusem są kąty widzenia. I to ustawienie jest szczególnie ważne dla miłośników sportów na świeżym powietrzu. Obraz będzie doskonale widoczny w każdych warunkach. Nie musisz już zatrzymywać się i przerywać lekcji, aby zobaczyć, kto do ciebie napisał lub zadzwonił.

Oprócz pięknego i oszczędnego wyświetlacza zegarek ma coś do dumy. Ich funkcjonalność pozwoli Ci przeglądać wiadomości, otrzymywać powiadomienia o połączeniach przychodzących. A także cały standardowy arsenał bransoletek fitness: licznik kroków i kalorii, powiadomienie o potrzebie aktywności i wiele więcej. Obudowa zegarka jest odporna na wilgoć na poziomie ip68, co oznacza, że możesz bezpiecznie iść z nimi na basen, prysznic lub morze.