Słuchawki Do Gier A4tech Bloody Bloody G500 Black / Red

Kompatybilne platformy: PC

Do Gier: Tak

Akustyczna dekoracji Typ: zamknięte

Typ połączenia: przewodowy

Typ konstrukcji: pełnowymiarowa

Akustyczna typu: zamknięty

Układ dźwiękowy: 2.0

Długość kabla, w metrach: 1.8.

opis

Słuchawki Do Gier A4tech Bloody G500 są przeznaczone dla graczy, którzy cenią sobie komfort i wysoką jakość dźwięku. Charakterystyczne cechy tego modelu to przemyślana konstrukcja, ergonomiczna konstrukcja, potężne przetworniki 40 mm z magnesami neodymowymi, zapewniające realistyczny dźwięk. Dobra izolacja akustyczna pomoże graczom skupić się na tym, co dzieje się w grze. Dwukanałowy dźwięk stereo pozwala lepiej poruszać się w przestrzeni gry, szybko wykryć wirtualnych przeciwników.

Wygoda i niezawodność

Słuchawki są wyposażone w metalowy pałąk, który można łatwo regulować w sposób, w jaki gracze potrzebują. Nie naciska, NIE pociera skóry nawet przy długotrwałym noszeniu. Ponadto twórcy zapewnili miękkie, wygodne nauszniki, które zapewniają wygodne noszenie.

Mikrofon do komunikacji

W lewej słuchawce wbudowany jest mikrofon, który pozwala rozmawiać z partnerami w drużynie gry. Dzięki niemu słuchawki mogą być używane do rozmów wideo lub rozmów głosowych. Gdy mikrofon nie jest potrzebny, można go łatwo ukryć w obudowie.

WildBerries W drugim kwartale 2020 r. Zatrudnionych bylo 4000 pracownikow Internetowy portal WildBerries zostal zalozony przez nauczyciela angielskiego T. Bakalchuka w 2003 roku! Do 2020 roku jest najbogatsza kobieta w Rosji. WB oryginalnie sprzedawane sukienki. https://pl.wildberries.eu/katalog/dla-dzieci/dla-chlopcow/marynarki-i-zakiety/marynarki , koszule, garnitury i wiele innych produktow jest obecnie w sprzedazy. WB ma ponad 15 000 marek. W 2020 roku WildBerries wszedl na polski rynek. I juz u szczytu pandemii koronawirusa, rozpoczela sie na Slowacji. W najblizszych latach detalisci internetowi w Polsce https://www.mediaexpert.pl/ , https://www.smyk.com/ prawdopodobnie straci niektorych klientow.