Smartfon Samsung Galaxy A40 (2019) 64GB Czarny.

Samsung Galaxy A40 można opisać jednym słowem – optymalny. Urządzenie naprawdę okazało się uniwersalne, a jego możliwości są wystarczające do wszystkiego, co jest wymagane od nowoczesnego telefonu. Duży ekran do surfowania, multimediów i gier, wysoka wydajność i duża ilość pamięci RAM, a także pamięć masowa (gniazdo kart też jest, a nie w połączeniu z drugim gniazdem SIM). Imponujące są możliwości fotograficzne urządzenia, a także pojemna bateria, którą można szybko naładować, wspierając potężne pamięci do 15 watów.

Jeśli chodzi o kamery, Samsung poszedł na niestandardowy krok.

Ponieważ trend 2019 roku-ultra szerokokątny aparat oprócz głównego, zamiast portretów drugi moduł z tyłu odpowiada właśnie za spektakularne krajobrazy – kąt widzenia dodatkowej kamery wynosi aż 123 stopnie. Jak strzelać do swoich bliskich? Odpowiedź jest prosta: 25-megapikselowy aparat z przodu selfie z mnóstwem inteligentnych filtrów i niskim poziomem hałasu nawet w nocy. Główny moduł tylnej kamery w A40 otrzymał wysokiej jakości 16-megapikselowy sensor, a wiele automatycznych filtrów i ustawień zapewni soczyste i efektowne zdjęcia.

Obejrzyj nagranie i nie tylko bardzo ładne na dużym 5,9-calowym ekranie z cienkimi ramkami. Jego rozdzielczość wynosi 2340 x 1080 pikseli, a małe wycięcie w kształcie łzy pod kamerą prawie nie pochłania miejsca. Obudowa urządzenia jest przyjemna, tylna pokrywa wykonana jest z włókna szklanego i w hołdzie modnym jest opalizująca. Galaxy A40 ma również skaner linii papilarnych, który znajduje się z tyłu. Smartfon będzie interesujący dla tych, którzy często używają telefonu jako odtwarzacza: jest w stanie wytrzymać ponad 60 godzin w trybie odtwarzania muzyki, a obecność Type-C nie była powodem do porzucenia gniazda 3,5 mm, które jest w A40, więc możesz używać dowolnych słuchawek.